Get Adobe Flash player
Komlósi Oktatási Stúdió, a mindig megújuló médiaiskola
Tanáraink 1990 –

280 000 forint ösztöndíjat osztott a KOS

Évfolyamelső, holtversenyben:
Gyenes Fanni, Kovács Zoltán „Mamut″, Őze Dávid és Seres Judit (KOS-48.)

GyenesAnnamariaFanni48ff KovacsZoltanMammut48PortreSzuk OzeDavid48 SeresJudit48PortreWeb

A szombati félévzárón négyen kaptak megosztott ösztöndíjat, eltanácsolás – ritka kivételként – ebben az évfolyamban nem volt.

KOS Plusz

Sztorizás vagy tudás?

A kettő gyakran együtt jár: vannak nagyelőadók, akik egyéniségükkel és humorukkal olyan könnyedén képesek átadni a legszárazabb szakmai anyagot is, hogy a hallgatók először azt érzik, jól szórakoztak, aztán rájönnek, hogy nevetve tanultak. Nem kell magolni, a történetek kapcsán rögzül a konkrét tudás is!
Nem is beszélve például Görög Ibolya nagyelőadásairól: a protokollfőnök-asszony olyan fergeteges stílusban adja a tudtukra illemtani hiányosságaikat, hogy eszükbe sem jut megsértődni, sőt: az előadása után, csupa „jól nevelt” ember özönlik ki a tanteremből.

PRE - KOS
Keresés