Get Adobe Flash player
Komlósi Oktatási Stúdió, a mindig megújuló médiaiskola
Tanáraink 1990 –

280 000 forint ösztöndíjat osztott a KOS

Évfolyamelső, holtversenyben:
Gyenes Fanni, Kovács Zoltán „Mamut″, Őze Dávid és Seres Judit (KOS-48.)

GyenesAnnamariaFanni48ff KovacsZoltanMammut48PortreSzuk OzeDavid48 SeresJudit48PortreWeb

A szombati félévzárón négyen kaptak megosztott ösztöndíjat, eltanácsolás – ritka kivételként – ebben az évfolyamban nem volt.

KOS Plusz

Számüzzük a kameralázat!

Visszatérő feladat: mutasd be kedvenc tárgyadat a kamera előtt! Az igazi cél persze a beszélő „megnyugtatása": a kezében tartott tárgy csak segít „megnyílni”, elfelejtetni a körülötte lévő kamerákat, lámpákat, monitorokat; leküzdeni a lámpalázat.

Hoztak már karikagyűrűt és kutyát, marsallbotot és szteppcipőt, Barbie-babát és bibliát, Fradi-sálat és rózsaszínpárducos melltartót, mobiltelefont és irodaszéket. A csúcs: Vadon János (KOS-13., azóta ismert tévés és rádiós szereplő) nyulai. Ráadásul a nézőknek kellett kitalálni, a fülüknél  fogva lógatott szegény párák közül melyik a preparált (kitömött) és melyik a szintén mozdulatlan, de élő. 

A KOS-módszer a stúdiódrukk ellen nála is bejött. „Nyusziból″ médiaoroszlán lett.

PRE - KOS
Keresés