Get Adobe Flash player
Komlósi Oktatási Stúdió, a mindig megújuló médiaiskola
Tanáraink 1990 –

280 000 forint ösztöndíjat osztott a KOS

Évfolyamelső, holtversenyben:
Gyenes Fanni, Kovács Zoltán „Mamut″, Őze Dávid és Seres Judit (KOS-48.)

GyenesAnnamariaFanni48ff KovacsZoltanMammut48PortreSzuk OzeDavid48 SeresJudit48PortreWeb

A szombati félévzárón négyen kaptak megosztott ösztöndíjat, eltanácsolás – ritka kivételként – ebben az évfolyamban nem volt.

KOS Plusz

Szükség van ennyi újságíróra, riporterre?

Jogos a kérdés. A válasz: igen, egyre többre. Nem csak a televízió- és rádióadók száma nő fokozatosan, nemcsak újságból van egyre több (bár alacsonyabb példányszámban). Az internet, a weboldalak, az új hírportálok valósággal „zabálják” a médiamunkásokat. Ráadásul egyre több cég, intézmény alkalmaz „sajtóst”. Egyre több a referens, beszédíró, szóvivő, kommunikátor, sajtófigyelő, kommunikációs munkatárs, nem beszélve a gombamód szaporodó eseményekről: a csapatépítő tréningektől a konferenciákon át a sporteseményekig mindenütt szükség van moderátorra, műsorvezetőre.

PRE - KOS
Keresés