Get Adobe Flash player
Komlósi Oktatási Stúdió, a mindig megújuló médiaiskola
Tanáraink 1990 –

Villámkérdések a Nyílt Hétvége előtt (2015 augusztus 24-29.)

A kedvezmények nálunk összevonhatók!

PressClub

Aki már korábban sikeresen felvételizett a KOS-ba, de még nem kezdte meg a tanulmányait, jöhet a PRE-KOS-ra?
Persze. Sőt, természetesen az ösztöndíjra is pályázhat.

(A kép illusztráció, egy nyírségi kocsma faláról. :-))


Akár teljesen ingyen elvégezheti a 2 féléves iskolát

Összevonhatók-e a különböző kedvezmények (PRE-KOSösztöndíj, elsőféléves ösztöndíj, halasztó hallgatók engedménye stb.) és aki a PRE-KOS-on elnyeri a 200 000 forintot, az lehet-e még később Kovácsi-díjas vagy KOS-ösztöndíjas?
Igen, igen, igen. 
A kedvezményekkel elméletileg akár teljesen ingyen is elvégezhető a kétféléves, hagyományos KOS-képzés
KocsisBrigitta45PalinkakostoloForgatas.jpgS hogy ez mennyire nem csak „reklámszöveg”, arra itt az élő példa: Kocsis-Meriadt Brigitta (KOS-45.) a 2012/13-as tanévben teljes tandíját visszanyerte! Azóta az MTVA szerkesztő-műsorvezetője, a KOS tanára (a PRE-KOS-on is előad).

Nincs duplázás,
nincs jogtalan előny

Jöhet-e olyan a mostani Nyílt Hétvégére, aki már részt vett valamelyik korábbi PRE-KOS-on?
Nem lenne fair azokkal szemben, akik még csak most ismerkednek a médiával! Aki már több mint egy napig részese volt a 2011 óta zajló PRE-KOS-ok egyikének, az idén nem szállhat harcba az ösztöndíjért a Nyílt Napokon. (Az első és a második félévben majd már természetesen igen!).

MarkosLaszloHBI2012

A képen Markos László (egykori PRE-KOS-os KOS-47-es hallgató) – aki az idei Nyílt Napokon már a résztvevők televíziós munkájának technikai vezetőjeként működik közre – és Hajdú B. István (KOS-1.), akinek idejében még nem volt PRE-KOS...

Mennyire „mostoha-gyerekek” az írottsajtósok?

Vizsga4142Muosz2011majusIras

Semennyire, sőt: ettől az évtől kezdődően a MÚOSZ Bálint György Újságíró Akadémiáján kezdhetik meg tanulmányaikat az írottsajtósok.

BGyUA-MUOSZhosszuLOGO

Keresés