Get Adobe Flash player
Komlósi Oktatási Stúdió, a mindig megújuló médiaiskola
Tanáraink 1990 –

8 nap múlva indul a PRE-KOS (2015 június)

Akkor most PRE-KOS vagy előfelvételi?

Mindkettő. Ez is, az is.

PRE-KOS_szemuveggyerekDatumNelkul

A Nyílt Hétvégén, azaz június 6-án szombaton 11 órától június 7-én, vasárnap 14 óráig minden előadás, élménybeszámoló, gyakorlat, foglalkozás, forgatás, stúdiómunka ingyenes (na jó, a metrójegyedet te fizeted, amikor a Vörösmarty utcai Sajtóházból a Vörösmarty téri Ünnepi Könyvhétre megyünk forgatni), na és persze a záróesemény, a 17 órakor kezdődő rövid értékelés + ösztöndíjosztás is.
OsztondijPuzzleA résztvevők közül a legjobban teljesítők 200+60 ezer forintos ösztöndíjat + ingyenes műhelyrészvételi lehetőségeket nyernek, a PRE-KOS két napján zajló pontverseny alapján.

A többiek pedig már most letudhatják a Felveteli vizsgát:

vasárnap 14 órától az 51. évfolyam előfelvételije

szerepel a programon.

(Erre persze azok is jöhetnek, akik nem vettek részt a PRE-KOS-on!) Természetesen a Nyílt Napok résztvevőinek sem kötelező felvételizniük, ha gondolják, élhetnek a szokásos, szeptemberi lehetőséggel is.
felvételi díj PRE-KOS-résztvevőnek és csak a felvételire érkezőknek egyaránt 3 ezer forint.

Keresés