Get Adobe Flash player
Komlósi Oktatási Stúdió, a mindig megújuló médiaiskola
Tanáraink 1990 –

9 nap múlva indul a PRE-KOS (2015 augusztus)

280.000 forint ösztöndíj

prekos_logoAlloPRE-KOS-n, azaz a Komlósi Oktatási Stúdió ingyenes NYÍLT HETÉN közismert médiások előadásaival, televíziós és rádiós feladatokkal, külső forgatásokkal, MTVA-körbevezetéssel, valamint a Rádió- és Televíziótörténeti Múzeum látogatásával várjuk az érdeklődőket.

A hét folyamán a tanárok, előadók értékelik a résztvevőket, pontokat osztanak. Ezeket a hét végén összesítjük, megvitatjuk, és döntünk az ösztöndíjak sorsáról. Így a PRE-KOS duplán jó befektetés: pénzbe nem kerül (na jó, előfordulhat, hogy egy-két BKV-jegy árába), viszont jelentős összeget, több mint negyedmillió forintot lehet rajta nyerni!

OsztondijasokPRE-KOS2015jun
A júniusi PRE-KOS ösztöndíjasai: Nyikes Zoltán, Tóth Szilvia és Bodó Szabolcs

Keresés