Komlósi Oktatási Stúdió

Már a 65. évfolyam indul a KOS-ban

Ismerkedj meg a képzéssel szeptember 3-án, 13 órától, majd vegyél részt a felvételi szintfelmérőn, 15 órától!

Az iskoláról az alapító, Komlósi Gábor és néhány végzett diák mesél majd, a felvételiről pedig már MOST tájékozódhatsz.
Az elmúlt 1 évben végzett hallgatóink a következő csatornákat, szerkesztőségeket erősítik. 

(ATV és atv.hu, BorPortré, Bors, Eurosport, fociclub.hu, futuresports.hu, goal.com, Gong Rádió, Hamu és Gyémánt Magazin, Hír TV, in.hu, Klubrádió, m4sport.hu, Nemzeti Sport, Presztízs Sport, RTL Klub, Skipper Stúdió (az M4 Sport és a Sport TV beszállítója), Spirit FM, Sportrádió, Szeged TV, Trió Rádió, TV2 online, VinCE Magazin, wmn.hu.)

Tedd próbára magad te is! Tanulj a KOS-ban, dolgozz a médiában!

Scroll to Top