Komlósi Oktatási Stúdió

Az újságírás mestersége és művészete

Nyolc évvel az első megjelenés után itt a második, bővített kiadás Harle Tamás hiánypótló tankönyvéből. Ahogy az Index fogalmaz: „Óriási szükség volt erre, mert az eltelt nyolc évben minden a feje tetejére állt a zsurnalisztikában. A legfontosabb – a hagyománytisztelők szemében szentségtörésnek számító – változás: a nyomtatott sajtó lassan megszűnik, elenyészik, kimegy a divatból, a mai fiatalok, de már a középkorúak is a laptopjukról, mobiltelefonjukról értesülnek a világ történéseiről, a metrón, villamoson, buszon már olyan ritka az újságjába temetkező utas, mint a fehér holló.” A teljes cikk ITT olvasható.
A könyvet pedig a kiadótól, illetve a KOS-on keresztül is beszerezhetik az érdeklődők.

Fotó: Bánkúti Sándor / Index
Scroll to Top