Képek a tavaszi félévből (2023)

Az interjúműhelyen 2023. tavaszán vendégünk volt többek között Csisztu Zsuzsa és Puzsér Róbert is. A képeken Rácz Dávid és Maurer Fruzsina kérdez, Borbély Zoltán pedig értékel.

Sneff Szilárd mesélt a Nemzeti Sportról és címlap-szerkesztési feladatot adott szabadon választható témában. Lampé Ágnes az interjúkészítési technikákról beszélt, majd különböző helyzetgyakorlatokat adott (végül közös fotó is készült).

Rácz Dávidot moderátor-szerepben kapták lencsevégre egy budapesti sportnapon, míg Bódy Kolos iskolai gyakorlatát (élő bejelentkezés) évfolyamtársa örökítette meg.

Kerek István jégkorong-mérkőzésre vitte a kommentátor-műhelyes csapat egy részét. A vizsgaműsor alatt pedig a vezérlőben készítettek magukról egy képet a résztvevők.

A félév végén sikerrel zárult Harle Tamás első KOS-os mesterkurzusa is, amit korábban végzett diákok számára tartott.