Mesterkurzus Harle Tamással

Közkívánatra újra meghirdetjük Harle Tamás nagy sikerű írói és újságírói mesterkurzusát. Elsősorban olyan egykori KOS-hallgatókat várunk, akik felnőttképzés keretében tanulnának még többet az újságírásról és szeretnének elkalandozni a könyvírás világában is.

Időpontok:
1. alkalom: 2023. november 18., szombat, 9.30-13.00
2. alkalom: 2023. november 25., szombat, 9.30-13.00
3. alkalom: 2023. december 16., szombat, 9.30-13.00
4. alkalom: 2024. január 20., szombat, 9.30-13.00

Minimális létszám: 8 fő. Maximális létszám 12 fő.
Helyszín: Komlósi Oktatási Stúdió (1149 Budapest, Róna u. 120-122., 4. emelet).
A kurzus ára: 65 000 forint.
A kurzus végén a résztvevők oklevelet kapnak.

Az első mesterkurzuson született írások meg is jelentek egy kötetben.

A kurzusról írták.

„Már eredetileg is azért jöttem a KOS-ba (14 éve, legendás KOS-38.), hogy írni tanuljak. Aztán az élet másfelé, a rádiózás felé sodort, de nem maradtam hűtlen az íráshoz, blogot vezetek.
Amit ma tudok, és amit ma szeretnek tőlem az olvasóim, azt anno Harle Tamástól tanultam. Ha egyszer könyvet írok (és már nagyon közeli az időpont), azt Harle Tamásnak és ennek a foglalkozásnak köszönhetem.
14 éve is Tőle tanultam a legfontosabbakat, most a mesterkurzuson ezeket még tovább csiszoltuk.
Nem kérdés, hogy nagyon-nagyon hasznos tanulási folyamat volt.
Hálás vagyok!” (Bárány Anna)

„Fenntartásokkal érkeztem Harle Tamas mesterkurzusára. Abszurd ötletnek tűnt, hogy megtanítanak írni.
Kár volt félnem. A tanár úr segítségével megtaláltam a hangom, sőt nem félek használni sem.” (Jávor Zsófia)

Ha te is próbára tennéd magad, jelentkezz legkésőbb november 11-ig a kos@riporteriskola.hu e-mail címen!