Komlósi Oktatási Stúdió

KOS-osok és az olimpia

A közmédia tokiói kommentátori stábjának nagy része egykor a Komlósi Oktatási Stúdióban tanult.
Név szerint: Hajdú B. István, Horváth Péter, Petrovics-Mérei Andrea, Szekeres Péter, Szőke Viktória, Tóth Attila, Tóth Bálint, Ujvári Máté, Varga Ákos, Vásárhelyi Tamás.
Az Eurosporton pedig Dani Bálint és Várhegyi Ferenc közvetítette a tokiói olimpia eseményeit.

Több korábbi diákunk a helyszínről tudósított: Bobák Róbert (M4 Sport), Cseszregi Balázs (Magyar Rádió), Farkas Márton (M4 Sport), Kovács Erika (Nemzeti Sport), Lódi Renáta (MTI-MTVA), Perjési Tamás (Hír TV), Szabó Szilárd (Magyar Rádió).

A stúdióból jelentkezett: Berkesi Judit (M4 Sport), Dedecsik Ferenc (M1, Nemzeti Sporthíradó), Kovács Dániel (M1, Nemzeti Sporthíradó), Maruzsa István (M1, Nemzeti Sporthíradó), Szabó János (Hír TV). Stúdió-szakkommentátorként dolgozott Mutina Ágnes és Petrovics Mátyás. 

Pattantyús-Ábrahám Lőrinc műsort szerkesztett (M4 Sport), Szilágyi László (Magyar Nemzet), Krasznai Bence (Nemzeti Sport) és Amler Zoltán (waterpolo.hu) cikkeket írt, míg Matuz Krisztián és Pónácz András online műsorban (VAKSZ) foglalkozott az olimpiával.

Vasvári Ferenc a Magyar Olimpiai Bizottság kommunikációs főmunkatársaként dolgozott, Fazekas Mária pedig a női asztalitenisz-válogatott tagjaként versenyzett Tokióban.

Scroll to Top