Ősszel már a 69. évfolyam indul a KOS-ban

Ismerkedj meg a képzéssel 2024. augusztus 3-án, szombaton (10 órától), tedd próbára magad a szintfelmérőn (13.00-tól) és közvetíts magyar olimpiai mérkőzést (ha kipróbálnád, milyen érzés, amikor te vagy a kommentátor)!

Az iskolával és a médiával kapcsolatos tapasztalataikról először olyan ex-diákok mesélnek, akik 1 éve végeztek a Komlósi Oktatási Stúdióban.

Majd az alapító, Komlósi Gábor oszt meg kulisszatitkokat a szakmával és az olimpiai közvetítésekkel kapcsolatban.

A szintfelmérőt 13 órakor kezdjük. Erről ITT olvashatsz bővebben.

Ha egyből szeretnéd kipróbálni magad a kommentátor szerepében is, akkor a KOS stúdiójából közvetíthetsz egy részletet az aznapi magyar olimpiai mérkőzésekből! (A női kézilabda vagy a férfi vízilabda csoportmeccsekből.)

Az elmúlt években végzett diákjaink az alábbi munkahelyeken fordultak meg. Tedd próbára magad te is! Tanulj a KOS-ban, dolgozz a médiában!

(ATV és atv.hu, Autónavigátor.hu, BorPortré, Bors, Bunteto.com, Daily News Hungary, Esport1 TV, Eurosport, FociClub.hu, Futuresports.hu, Goal.com, Gong Rádió, Győr Plusz Média, Hamu és Gyémánt Magazin, Hír FM, Hír TV, IN.hu, Klubrádió, Libri, m4sport.hu, M5 kulturális csatorna, Magyar Jégkorong Szövetség, Nemzeti Sport, Presztízs Sport, RTL, Skipper Stúdió (az M4 Sport és a Sport TV beszállítója), Sláger FM, Spirit FM, Sport365.hu, Sportal.hu, Sportrádió, Szeged TV, Trió Rádió, TV2 és TV2 online, Unibet, VinCE Magazin, WMN.hu.)